O studiu Kosmetika
   
  Perm. make up Solárium
   
  Kadeřnictví  
   
     
  PERMANENTNÍ MAKE UP
 

Co je to permanentní make-up /PM/ ?

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je označení speciální kosmetické metody líčení, při které se implantují lehká přírodní barviva do zárodečné vrstvy pokožky speciálním elektrickým přístrojem, která se postupně přirozeným způsobem v kombinaci s UV zářením odbourávají. Je to tedy povrchová záležitost, jejíž působení je časově omezeno na dobu 1-4 let, účinek tedy nezůstává po celý život, jako tomu je například u tetování a tím pádem permanentní make-up může tak pružně reagovat na změny v obličeji i trendy v líčení a dodat Vám jistotu, že v každé situaci vypadáte co nejlépe.

   
 

Jaký je rozdíl mezi permanentním make-upem a mikropigmentací?

Výraz mikropigmentace nahradil název permanent make-up před 5 lety po soudním sporu v Anglii, kdy klientka zažalovala salon proto, že výraz „permanentní“ znamená trvalý make-up, ale permanentní líčení ji začalo po několika letech blednout. Aby se zabránilo tomuto slovíčkaření začalo se používat pro permanentní make-up slovo mikropigmentace. Nicméně u nás v Čechách tvrdí některé firmy, že neprovádí permanentní make-up, ale mikropigmentaci. Zdůvodňují to tím,že mikropigmentace zasahuje pouze do horní vrstvy pokožky a tím je šetrnější.
V tomto případě by trvanlivost mikropigmentace byla 28 dní -to je doba, kdy se vymění u každého člověka horní vrstva pokožky. Zdůrazňuji, že šetrný přístup je nutný u každé klientky a tím i u permanentního make-upu.
Při profesionálním přístupu místo nekrvácí. Pokud se budete rozhodovat pro mikropigmentaci nebo permanentní make-up, není se mezi čím rozhodnout. Vašim ukazatelem by měla být profesionalita studia a doba praxe.

   

 

S permanentním make-upem můžeme vypadat lépe a ušetřit spoustu času.

Kresba obličeje by měla být přirozená, kdy permanentní make-up by neměl být náhražkou klasického líčení. Technika kresby permanentním make-upem může být až vlasově jemná při vykreslování jednotlivých chloupků obočí, taková jaká není běžnými líčidly možná. Výsledkem aplikace permanentního make-upu musí být přirozené kontury, které dokáží podtrhnout pěkné rysy v obličeji a skrýt jeho nedostatky.

   
 

Pro koho je vhodný permanentní make-up?

Ideální věk pro mikropigmentaci /PM/ je 17-90 let. Permanentní make-up je vhodný pro každého, kdo chce podtrhnout své každodenní líčení, nikoliv náhrada za denní či večerní líčení Vás neomezí v používání Vašich líčidel
/ například u kontury a probarvení rtů můžete používat Vaši oblíbenou rtěnku/ zatím co u sportovních či jiných aktivit budete mít jistotu, že Vaše rty vypadají svěže a upraveně.

   
 

Přednosti naší metody:

Pigmenty jsou hypoalergenní a splňují požadavky zdravotního úřadu. Bolestivost je eliminována těmi nejkvalitnějšími dostupnými anestetiky. Pracujeme se širokou škálou nejkvalitnějších barev a jsme schopni namíchat téměř každý barevný odstín.

   
 

Důvody proč se rozhodnout pro permanentní make-up?

1. velmi přirozený vzhled
2. pohodlí ve dne v noci upravená tvář
3. PM - ocení ženy, které se nerady líčí nebo se jim to nedaří
4. PM - je vhodný pro ženy, které jsou alergické na líčidla
5. PM - Vám umožní vypadat dobře při sportu,pobytu v přírodě i u vody
6. nejistá ruka z důvodu „ artritidy“
7. nošení brýlí nebo kontaktních čoček
8. optickým odstraněním nedostatku pigmentu v konturách rtů lze získat mladistvější vzhled

   
 

Kontraindikace.

Nevhodný je permanentní make-up např. pro osoby užívající léky na snížení krvácivosti (Heparin,Varfarin ) užívající psychofarmaka, antibiotika, v těhotenství, Diabetes, epylepsie, zánět trojklavého nervu.
V případě jakékoli pochybnosti se poraďte s Vaším lékařem.

   
 

U nás máte tuto službu garantovanou dlouholetou profesionalitou. Důležité je zvolit a nakreslit správný tvar a vše dobře zkonzultovat. Prioritou je u nás cit pro barvy!

Majitelka studia Tracy Iveta spolupracuje se studii:


Kosmetický institud SOIN
Jitka Krčková

Na vršku 255, Příbram
Tel.: 607 934 183
Mapa on-line ZDE

Petra Jelínková Jullieta beauty Salon
Náměstí Otakara Jeremiáše 2/30
České Budějovice
Tel.: 739 588 022

 

Kosmeticka ,,Iveta"
Iveta Průšová

Školní 1686, 396 01 Humpolec
Tel.: 721 954 087
Mapa on-line ZDE
     
Studio zdraví, krásy, čistoty
Čelakovského 179, 386 01 Strakonice
Tel.: 775 537 003
Mapa on-line ZDE
Kosmetické studio SARAH
Šárka Žlučová

Pražská 1192, 393 01 Pelhřimov
Tel.: 723 233 954
Web: www.studiosarah.webnode.cz
Mapa on-line ZDE
Gabriela Korejsová
Náměstí 80, 382 73 Vyšší Brod
Tel.: 380 746 691
Mapa on-line ZDE
     
Eva Kmínková
Dolní Pěna 60, Jindřichův Hradec
Tel.: 606 144 200
Mapa on-line ZDE
Kadeřnictví - kosmetika
Nádražní 790, Klatovy
Tel.: 376 310 148, 606 592 685
Mapa on-line ZDE
Marie Babková
Lerchova 926, Sušice
Tel.: 725 027 927
Mapa on-line ZDE
     
Milena Čutková
Hliník 827, 379 01 Třeboň II
Tel.: 724 061 016
Mapa on-line ZDE
   
     
Schůzku si můžete domluvit na výše uvedených adresách nebo na nebo telefonicky na výše uvedených číslech nebo na čísle Ivety Novotné +420 608 111 989.

 

   
   
 
Permanentní make-up obočí
 

Před výkonem

Po výkonu

 

 

Obočí hraje zásadní roli v celkovém vzhledu Vašeho obličeje a zároveň dává vyniknout síle pohledu očí. Řada žen má však problémy s trvale neprobarveným,slabým nebo chybějícím obočím. Pomocí speciální vláskové techniky dokreslím Vaše obočí tak, aby výsledný efekt působil velmi přirozeně.
   
Permanentní make-up oční linky  
   
 

Oční linky patří mezi důležité prvky, které zvýrazňují vzhled očí a smyslnost pohledu. Jejich mikropigmentací Vám usnadní každodenní líčení a dodá Vašim řasám skutečný objem.

 
   
  Permanentní make-up rtů
   
 

Konturou lze docílit zlepšení tvaru rtů nebo potlačit jejich asymetii. Barevnou výplní lze nahradit ztrácející se přirozenou červeň Vašich rtů.

   
 
Permanentní make-up rty a opary

Doporučujeme klientům trpícími opary používat 14 dní před výkonem denně 1000 mg vitamínu C, který se postupně rozloží do několika denních dávek. S užíváním se bude pokračovat i týden po výkonu. Dále si od lékaře nechte předepsat Herpesin tablety 5 ks. užívají se 2 dny před výkonem i po výkonu. V den aplikace permanentního make-upu je dobré potírat rty jakokoliv mastí proti oparům nebo mastí s vitamínem E. Kdo nechce podstupovat tuto kůru, vystavuje se nebezpečí rozsáhlých oparů a vypadnutí barvy.
 

 


Na místa aplikace permenentního make-upu nepoužívejte bělicí krémy a AHA kyselinou.

 

  CENÍK POSKYTOVANÝCH SLUŽEB PLATNÝ OD 1.1.2022:
   
 

Horní linky

2.200 Kč

Dolní linky

1.700 Kč

Obočí vláskování

2.790 Kč

Kontura rtů

2.790 Kč

Kontura rtů výplní

5.000 Kč

 

 

 

Počet korekcí je individuální, obvykle se jedná o 1-2 korekce v intervalu 14 dnů.
Cena korekce 500,- Kč.

   
  CENA OŽIVENÍ PM:
 
 

Horní linky

1.195 Kč

Dolní linky

945 Kč

Obočí vláskování

1.450 Kč

Kontura rtů

1.450 Kč

Kontura rtů výplní

2.500 Kč

 

 

 

Cena oživení barvy – 50% sleva z aktuální ceny, provádí se maximálně do 1 roku od prvního zákroku a jedná se pouze o jednu návštěvu.
Pokud si klient vyžádá doplnění, doplácí cenu zákroku do plné výše.

   
 

Pro bližší informace a objednávky nás můžete kontaktovat přímo ve studiu a to od pondělí do pátku 8:30 - 18:00 hod nebo telefonicky na čísle +420 608 111 989.

 

Nahoru...

 
   
    O studiu - Perm. make up - Kosmetika  - Solárium - Kadeřnictví

Copyright © 2009 - 2022 Studio Tracy      Created design by JB