O studiu Kosmetika
   
  Perman.make up Piercing
   
  Manikůra-nehty Solárium
   
  Tetování Kadeřnictví
  PIERCING
 

 

 

Piercing je velmi moderní záležitost. Jeho nositel je svým způsobem výjimečný. Mezi nejčastější a nejrozšířenější patří piercing do obočí, nosu, ucha, jazyka, hodně oblíbený u žen je piercing pupíku.

V našem studiu používáme k aplikaci piercingu jednorázový materiál. Nabízíme šperky z chirurgické oceli, titanu, akrylové a mexické šperky. Chirurgická ocel a titan se používají nejčastěji, protože se s nimi tělo dobře snáší.
Šperky si u nás můžete zakoupit již od 40,- Kč.

Na co se nejčastěji ptáte:

Co dělat při roztahování uší?

V první řadě se musí člověk rozhodnout na kolik chce otvor roztáhnout, ale málokdo skončí na průměru, který si prvně zvolí. Je taky dobré vědět, že to není trvalé to znamená, že pokud se nám to přestane z nějakého důvodu líbit, tak je vždy cesta zpět.
Samozřejmě že se nestáhnou dírky například 2 cm na původní velikost. Ale částečně se stáhnou. Každopádně můžeme říct, že průměry kolem 10 mm se stáhnou na původní velikost. Musíme počítat s tím, že ze dne na den se to nestane, ale stáhnou se.
Co se samotného roztahování týče, je to zdlouhavý proces, ne jednorázový. Opět záleží na kolik chceme otvor roztáhnout, od toho se odvíjí doba roztahování, která je v řádu dnů až několika týdnů. Obecně doporučuji čím déle tím lépe.

Náš tip pro roztahování.
Dobře se otvor roztahuje v teplé vodě,vana,atd. Naopak studená voda má přesně opačný efekt.
Vhodné je ucho namazat jakýmkoli pleťovým krémem, roztahování jde potom hladce. Pozor, někdy až moc hladce (hrozí natrhnutí ucha)! Proto je lepší roztahovat postupně. Zabráníte tak zbytečným komplikacím.
Velmi důležité je ucho čistit a to i několikrát za den, stejně tak i samotný roztahovák. Vhodné je používat antibakteriální mýdlo.
Pokud místo hnisá je dobré jej čistit solným roztokem, antibakteriálním mýdlem a používat mast Fungicidin.

Máte-li nějaké další otázky, neváhejte a navštivte naše studio, kde Vám rádi poradíme!

   
 

 

  CENÍK POSKYTOVANÝCH SLUŽEB:
   
 

Aplikace piercingu

od 350,- Kč

   
 
   
   
  Pokud u nás nenaleznete šperk, který se Vám zalíbí, máte možnost objednat si jakýkoliv z našeho tištěného katalogu přímo ve studiu.
  Náhled šperků z katalogu (ve formátu PDF Adobe Reader)...ZDE
   
  Kontaktovat nás můžete přímo ve studiu a to od pondělí do pátku 8:30 - 18:00 hod nebo telefonicky
na čísle +
420 608 111 989.
 

Nahoru...

 
   
    O studiu - Perm. make up - Manikůra-nehty  - Tetování - Kosmetika  - Piercing - Solárium - Kadeřnictví

Copyright © 2009 - 2014 Studio Tracy      Created design by JB